Moderovanie, karaoke, zábavné súťaže, dobrá hudba

Uvažujete o výbere toho pravého DJ-a či už na svadbu, oslavu, ples, alebo iné podujatie a neviete sa rozhodnúť? Zažite akciu, na ktorú tak skoro nezabudnete.


Ponúkame moderovanie, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou kvalitnej spolupráce DJ-a a hostí, množstvo zábavných súťaží z vlastnej dielne, videoprojekciu, s ktorou je spojená karaoke show a samozrejme nesmú chýbať ani svetelné efekty. Nech sa páči, zabavte sa už teraz pri sledovaní fotografií a videozáznamov, ktoré taktiež ponúkame k našim službám.


24 produktov celkom

22.02.2020 | VI. ročník plesu Autofra tradične v peknom prostredí malopoľského kraja v Lipnici Wielkej (PL)

Super atmosféra na VI. plese autofra. O zábavu sa postaral tradične DJ. Disman v spolupráci so skupinou MAFIA CORNER a vystúpením ľudovej hudby ORAWSKA MUZIKA.  

03.02.2018 | V. ročník plesu Autofra tradične v peknom prostredí malopoľského kraja v Lipnici Wielkej (PL)

Piaty ples máme za sebou, tentokrát s vystúpením skupiny Gipsy Čáve z Topoľčian. Ďakujeme za účasť.  

14.10.2017 | Naša svadba Ďuďo a Lenka

Ďakujeme v prvom rade Pánu Bohu, že sme po dlhom boji mohli prijať jeden druhého v sviatosti manželstva a opäť pristupovať k sviatostiam, lebo s ním je možné všetko a bez neho nie je nič. Taktiež ďakujeme aj vám, svadobným hosťom, za účasť, za dary a za skvelú zábavu, ktorú sme spolu vytvorili :).

10.06.2017 | Svadobná oslava Lubomir a Nikola

Svadoba v Komjatnej, pozdravujem c....kiho  

28.01.2017 | IV. ročník plesu Autofra v Lipnici Wielkej

A máme tu už štvrtý ples Autofra, ďakujeme všetkým za atmosféru "veľkej rodiny" :)  

14.01.2017 | Svadobná oslava Daniela a Jozef

Tentokrát sme svadbovali v poľskom Chyžnom.  

30.01.2016 | III. ročník plesu Autofra v Lipnici Wielkej

Tak ako po minulé roky, opäť bola skvelá zábava až do rána. Ďakujeme za veľkú účasť či už zákazníkom Autofra, ktorí pricestovali z celého Slovenska, ako aj hosťom našej Oravy. Veríme, že o rok sa vidíme znova :).

02.05.2015 | Svadobná oslava Janka a Dušan

Na krásnu svadobnú hostinu sme cestovali až do Zlatých Moraviec. Na želanie novomanželov opäť množstvo súťaží, zábavy a smiechu. Ďakujeme za pohostenie a onedlho dúfam pokračujeme na ďalšej svadbe v rodine :)  <br>

25.04.2015 | Svadobná oslava Mária a Michal

Tentokrát sme oslavovali v kultúrnom dome v Hruštíne s aparatúrou v kompletnej zostave. Pozdravujeme svadobčanov až do Močenku :) <br>

24 produktov celkom