Moderovanie, karaoke, zábavné súťaže, dobrá hudba

Uvažujete o výbere toho pravého DJ-a či už na svadbu, oslavu, ples, alebo iné podujatie a neviete sa rozhodnúť? Zažite akciu, na ktorú tak skoro nezabudnete.


Ponúkame moderovanie, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou kvalitnej spolupráce DJ-a a hostí, množstvo zábavných súťaží z vlastnej dielne, videoprojekciu, s ktorou je spojená karaoke show a samozrejme nesmú chýbať ani svetelné efekty. Nech sa páči, zabavte sa už teraz pri sledovaní fotografií a videozáznamov, ktoré taktiež ponúkame k našim službám.


25 products total

11.10.2014 | Svadobná oslava Mária a Lukáš

Svadobná oslava sa konala v peknej obci Slovenska v Oravskej Lesnej v hoteli Tyrapol. Ľudia sa super zabávali. Na tejto svadbe bola premiéra súťaže vychádzka do zoo v maskách. Však si pozrite fotografie.

03.05.2014 | Video karaoke svadobná oslava Cirko a Ažka

Svadobná oslava sa konala v KD Krušetnica. Množstvo skvelých súťaží a dobrá zábava. Pozdravujem aj Čechy hlavne Radka a Jirku ktorí mi pomohli s rozložením aparatúry. Nad ránom to už bolo ťažšie s Radkom :-)

26.04.2014 | Video karaoke svadobná oslava Ľuba a Ľudky

Svadobná hostina sa konala na domácej pôde v KD Bobrov. Poslední svadobčania nás opustili o 6:00 ráno. Super akcia.

12.01.2013 | Svadba Janka a Katky

Svadobná hostina sa konala v Kalinove. Bolo super, všetci sa dobre zabavili. Určite sa ešte stretneme na Miškovej svadbe :-)

14.04.2012 | Svadba Milana a Lenky

Svadba sa konala v Oravskom Veselom.

24.09.2011 | Svadba Michala a Martinky

Svadobná hostina sa konala v kultúrnom dome v Oravskej jasenici. Na želanie mladého pána som tam dotiahol celú techniku. Bolo super

27.08.2011 | Svadba Patrika a Lenky

Svadobná hostina sa konala na krásnom horskom hoteli Plichta za Párnicou. Chcem pochváliť novomanželov za peknú výzdobu stolov. Na to že bolo iba 60 hostí bola super zábava a myslím, že každý bol spokojný.

25 products total